03.07 kell 20.00 Mari Kalkun ja Valdur Mikita

More Views

03.07 kell 20.00 Mari Kalkun ja Valdur Mikita

Details:

Sellel suvel astuvad Jaanihanso Siidrivabriku välilaval üles armastatud Eesti artistid, et juhatada sisse Jaanihanso kultuurisuvi.


03.07 kell 20.00 Mari Kalkun ja erikülaline kirjanik Valdur Mikita.

Eesti Rahvusringhäälingu muusikatoimetajad valisid 2020. aastal Mari Kalkuni aasta muusikuks!  Mari Kalkuni laulud räägivad loodusest, kodust ja inimese eluteest. Tema muusika juured on eesti pärimuses, eriti on seal tunda Lõuna-Eesti olustik, kust on pärit tema esivanemad ja kus ta ka ise elab. Sageli võru keeles esinev Kalkun on oma loomingus kasutanud ka vana regilaulu. Ta on olnud kaasahaarav eestlaulja kultuurisündmustel ja esinenud solistina koos kooride ning sümfooniaorkestriga. Suvisel kontserdil kõlab Mari ehe, loodusest inspireeritud looming, mida täiendavad kirjanik Valdur Mikita poeetilised jutud. Aasta tagasi, eelmisel suvel, oli just Mari see, kes Jaanihanso suvelava avas ja siin oma toona ilmunud plaati “Õunaaia album” tutvustas. Kaelase külast, kus Jaanihanso Siidrivabriku välilava asub, on pärit ka Mari vanaisa. Loe Mari kohta lähemalt https://www.marikalkun.com

Igale kontserdile läheb müüki piirangute tingimustes ainult 250 piletit, kontserdid toimuvad vabas õhus, külastajatele on toolid.
Piletihinnad: täispilet 22.-, sooduspilet 18.-, kontserdipäeval 25.- . Pileteid saab osta Piletimaailmast www.piletimaailm.ee või Jaanihanso Siidrivabriku veebipoest.


Soodustuspilet: invaliidi saatja, invaliid, pensionär, üliõpilane, õpilane. Kuni 7 aastastele lastele tasuta sissepääs.


Enne kontserti on võimalik osa saada Jaanihanso Siidrivabriku ekskursioonist ja degustatsioonist. Pileteid ekskursioonile saab osta SIIT.


NB! ekskursioonile on piiratud arv pileteid!


Uksed avatakse kell 18.00.


Kohapeal on avatud kohvikud, ette saab tellida piknikupakke SIIT


Grupitellimused alates 20 piletist margit@kujunduskuur.com. Rohkem infot www.skene.ee.


Kontserdi sissepääsu tagab tasutud tellimuse kinnitus ja maksja nimi. 


Qty: 94
Volume:
€22.00
Qty: 94
Volume:
€22.00

* Required Fields

Tooteid laos: 94
Maht:
€22.00

Write Your Own Review

How do you rate this product? *

  1 star 2 stars 3 stars 4 stars 5 stars
Price
Quality
Taste