Jaanihanso siider

Jaanihanso siider

jaanihanso logo

Jaanihanso siider on esimene ehtsatest eesti õuntest valmistatud päris eesti siider. Mahl on pressitud kohapeal hilissügisel just sel ajal valmivatest traditsioonilistest kohalikest mahlaõuntest. Enamus õunu on korjatud vanadest Pärnu-, Viljandi- ja Tartumaa õunaaedadest. Jaanihansos siidrit ei keedeta, ei filtreerita, ei  gaseerita. Siider küpseb ja selgineb pudelites samal meetodil nagu parim šampanja. Peenike ja intensiivne mull tekib pudelisse ise, naturaalse käärimise tulemusena. Peale kuudepikkust pudelis küpsemist eemaldatakse sade pudelist pudelikaela külmutamise teel. Iga Jaanihanso siider on ligi aasta kestva tootmisprotsessi tulemusena valminud käsitöö. Selline peabki siider tegelikult olema.

 


 

 


 1. Jaanihanso JÄÄsiider

  Jaanihanso JÄÄsiider

  Jääsiider sünnib, kui värskelt pressitud õunamahlast eemaldatakse külmutamise teel liigne vesi ja saadud kuldsest magusast ja hapust siirupist kääritatakse vein. Intensiivne jäävein sobib nii aperitiiviks kui dessertveiniks. Puhas õun kolmekordse võimendusega. 

  Jaanihanso Vintage 2016 Jääsiider on mahetoode.

  Jääsiider on pakendatud ilusasse karpi.

  37.5cl 12%vol
  17,00 €

 2. Jaanihanso Jõulusiider - Väike Kast

  Jaanihanso Jõulusiider - Väike Kast

  Siider on traditsiooniliselt suvejook. Aga mis juhtub, kui lisada kvaliteetsele pudelis kääritatud Eestimaisele siidrile veidi neid kõige mõnusamaid jõuluaja vürtse? Tuleb sensuaalne kerge vahuvein õrna õunakoogi-kardemonisaia aroomiga, mis paneb äratundmisel tahtmatult naeratama. Kergelt magusam kui poolkuiv, sobib Jaanihanso Jõulusiider värskendama igat talvist hetke. Samal ajal kui suve oodata, ei tohi talve nautimist ära unustada.

  75cl Alc 6.0%vol - kastis on 6 pudelit.

   

   

  55,00 €

 3. Jaanihanso Eau de Vie

  Jaanihanso Eau de Vie

  Jaanihanso auhinnatud siidrist valmistatud õunanaps on puhas ja õunane sõõm sügisest Eesti aeda. Kahekordselt destilleeritud.

  35cl Alc. 40%Vol

  19,00 €

 4. Jaanihanso Hõõgvein - väike kast

  Jaanihanso Hõõgvein - väike kast

  Hõõgvein Eesti õuntest ja valitud parimatest traditsioonilistest vürtsidest.

  Kastis on 6 pudelit hõõgveini.

  75cl Alc. 10%vol

  45,00 €

 5. Jaanihanso Kullakast

  Jaanihanso Kullakast

  Kastitäis Jaanihanso kullakallikesi, siidreid, mis võitsid Great Lakes International Cider and Perry Competitionil kuldmedalid. 

  Jaanihanso Sec Demi Methode Traditionnelle 37.5cl Alc 5.8%vol - 6 pudelit

  Jaanihanso Humalaga siider 33cl Alc 5.5%vol - 6 pudelit

  Kastis on kokku 12 pudelit siidrit.

  55,00 €

 6. Jaanihanso Rosé - Väike kast

  Jaanihanso Rosé - Väike kast

  Poolkuiv aastakäigu käsitöösiider, valmistatud kohapeal pressitud hilistest Eesti mahlaõuntest ja mustsõstardest, kääritatud loodusliku Eesti pärmiga. Pudelis järelkääritatud poolteist aastat vastavalt traditsioonilisele šampanjameetodile.

  75cl Alc.6.0%vol

  Kastis on 6 pudelit.

  55,00 €

 7. Jaanihanso humalaga siider 75cl - väike kast

  Jaanihanso humalaga siider 75cl - väike kast

  Naturaalne kuivapoolne käsitöösiider kohapeal pressitud traditsioonilistest Eesti mahlaõuntest, kääritatud loodusliku pärmiga ning seejärel kuivhumaldatud Ameerika IPA-humala Simcoe’ga. Lilleline, puuviljane, aga eksimatult eesti õunane.

  75cl  Alc.5.5%vol

  Papis kastis on 6 pudelit!

  45,00 €

 8. Jaanihanso No:10 vahuvein - väike kast

  Jaanihanso No:10 vahuvein - väike kast

  Jaanihanso No:10 on pudelis kääritatud õunavahuvein, mis on valmistatud 2015 aastakäigu eesti õuntest.  Klassikalise šampanjameetodi järgi valmistatud vahuvein on pudelis enne sademe eemaldamist küpsenud alates 2016. aasta talvest.

  Kuldkollane, peene ja ühtlase mulliga jook. Kuiv, üle keskmise täidlane ja mahlaka päris Eesti õunase puuviljasusega. Elegantne ja naturaalne süsihappegaas toob esile maitse intensiivsuse. Pika õunakoorese mõrususega järelmaitse.

  75cl. Alc. 10%vol

  Kastis on 6 pudelit Jaanihanso No:10 õunavahuveini.

   

  65,00 €

 9. Jaanihanso Perry - väike kast

  Jaanihanso Perry - väike kast

  Jaanihanso Siidrivabrik teeb päris Eesti pirnidest päris Eesti perryt. Jaanihanso Perry Vintage 2017 on pudelis kääritatud perry, mis on valmistatud 100% värsketest hilissuvistest Eesti pirnidest. Kordagi filtreerimata, pastöriseerimata või gaseerimata on see elegantne jook väärindatud parimate vanade traditsioonide järgi.

  75cl Alc. 9.0% vol.

  Papist kastis on 6 pudelit Perryt.

  80,00 €

 10. Jaanihanso Tööriistakast

  Jaanihanso Tööriistakast

  Praktliline TÖÖRIISTAKAST! Kui kümme väikest siidrit välja võtta, saab sangaga vanakooli kastis hoida kõiksugu asju ja neid kärast eemaletõmbudes omaette sorida!
   
  Tööriistakasti saab panna:
   
  Jaanihanso Brut Demi - 37,5cl Alc 8,5%vol
  Jaanihanso Sec Demi - 37,5cl Alc 5,8%vol
  Jaanihanso Jõulusiider Demi - 37,5 Alc 5,5%vol
  Jaanihanso Rose Demi - 37,5 Alc 6,6%vol

  Kastis on 10 pudelit!

  69,00 €

 11. Jaanihanso No.12 Magnum Õunavahuvein

  Jaanihanso No.12 Magnum Õunavahuvein

  Jaanihanso No.12 Vintage 2015 on õunavahuvein, mis tehtud käsitööna 100% Eesti taluõuntest. Klassikalise šampanjameetodi järgi valmistatud vahuvein on pudelis enne sademe eemaldamist küpsenud pikki kuid.

  Kuldkollane, peene ja ühtlase mulliga jook. Kuiv, üle keskmise täidlane ja mahlaka päris Eesti õunase puuviljasusega. Elegantne ja naturaalne süsihappegaas toob esile maitse intensiivsuse. Pika õunakoorese mõrususega järelmaitse.

  Sobib eriti hästi heledamate lihadega ja kooreste kastmete juurde.
  Serveerida 8 kraadi juures keskmise suurusega valge veini pokaalist.
   
  150cl. Alc. 12%vol
   
  Kastis on 2 pudelit
  55,00 €

 12. Jaanihanso No.12 vahuvein - Väike Kast

  Jaanihanso No.12 vahuvein - Väike Kast

  Jaanihanso No.12 Vintage 2016 on pudelis kääritatud õunavahuvein, mis on valmistatud ainult Talvenaudingu sorti maheõuntest.  Klassikalise šampanjameetodi järgi valmistatud vahuvein on pudelis enne sademe eemaldamist küpsenud vähemalt 12 kuud. 

  Kuldkollane, peene ja ühtlase mulliga jook. Kuiv, üle keskmise täidlane ja mahlaka päris Eesti õunase puuviljasusega. Elegantne ja naturaalne süsihappegaas toob esile maitse intensiivsuse. Pika õunakoorese mõrususega järelmaitse.

  Sobib eriti hästi heledamate lihadega ja kooreste kastmete juurde.
  Serveerida 8 kraadi juures keskmise suurusega valge veini pokaalist.
   
  75cl. Alc. 12%vol
   
  Papist kastis on 6 pudelit!
  65,00 €

 13. Jaanihanso Siider Sec - Väike Kast

  Jaanihanso Siider Sec - Väike Kast

  Jaanihanso Sec 2014 on klassikalise šampanjameetodi järgi valmistatud, poolkuiv naturaalne siider, tehtud käsitööna Eesti taluõuntest. Õunamahl pressitakse siidrivabrikus kohapeal ja kääritatakse esmaselt loodusliku pärmi abil. Siider küpseb enne ringikorkimist ja müügivalmis saamist pudelites mitmeid kuid, nii tekib joogi sisse elegantne mull ja kujunevad heale vahuveinile omased aroomid. Maitses on palju meeldivat puuviljasust ja äratuntavalt meie päris oma sügisõuna mõrudust. Sobib peaaegu igaks hetkeks, pidulikust peost mõnusa piknikuni. Kõige parem ikka külmalt, 8 kraadi juures keskmise suurusega valge veini klaasist.

  75cl. Alc. 5,8%vol

  Väikeses siidrikastis on 6 pudelit!

  55,00 €

 14. Jaanihanso Siidrid - Väike kast

  Jaanihanso Siidrid - Väike kast

  Jaanihanso Brut, Sec, Doux ja Rose on klassikalise šampanjameetodi järgi valmistatud naturaalsed siidrid, tehtud käsitööna Eesti taluõuntest. Õunamahl pressitakse siidrivabrikus kohapeal ja kääritatakse esmaselt loodusliku pärmi abil. Siider küpseb enne ringikorkimist ja müügivalmis saamist pudelites mitmeid kuid, nii tekib joogi sisse elegantne mull ja kujunevad heale vahuveinile omased aroomid. Maitses on palju meeldivat puuviljasust ja äratuntavalt meie päris oma sügisõuna mõrudust. Sobivad peaaegu igaks hetkeks, pidulikust peost mõnusa piknikuni. Kõige parem ikka külmalt, 8 kraadi juures keskmise suurusega valge veini klaasist.

  Jaanihanso Sec 2015 - 75cl. Alc. 5,8%vol

  Jaanihanso Doux 2015 - 75cl. Alc. 5,8%vol

  Jaanihanso Brut 2014 - 75cl. Alc. 8,5%vol

  Jaanihanso Rose 2016 - 75cl. Alc 6,0%vol

  Väike kast sisaldab 6 pudelit!

  Segakast, mis sisaldab Jaanihanso Brut siidrit 52.50 EUR

  Segakast, mis sisaldab Sec, Rose ja Doux siidrit, kuid ei sisalda Brut siidrit 50.00 EUR

  Kast Brut siidrit 54.90 EUR

  55,00 €

 15. Jaanihanso Jõulusiider Demi - Kast

  Jaanihanso Jõulusiider Demi - Kast

  Siider on traditsiooniliselt suvejook. Aga mis juhtub, kui lisada kvaliteetsele pudelis kääritatud Eestimaisele siidrile veidi neid kõige mõnusamaid jõuluaja vürtse? Tuleb sensuaalne kerge vahuvein õrna õunakoogi-kardemonisaia aroomiga, mis paneb äratundmisel tahtmatult naeratama. Kergelt magusam kui poolkuiv, sobib Jaanihanso Jõulusiider värskendama igat talvist hetke, kui just soojendada ei ole vaja. Ning selleks puhuks on õnneks hõõgsiider olemas. Samal ajal kui suve oodata, ei tohi talve nautimist ära unustada.

  37.5cl Alc.5.5%vol

  Kastis on 12 pudelit siidrit!

  62,00 €

 16. Suur Grupikalli - Erikast

  Suur Grupikalli - Erikast

  Käes on kallistuste aeg! Millal siis vee!? Suur Grupikalli. Leevendust saavad jääsiidrisõbrad, õllesõbrad, magusa- ja kuivasõbrad, enne- ja pärastlõunasõbrad. 

  Kastis on:

  Jaanihanso Brut  75cl Alc. 8,5%vol - 1tk

  Jaanihanso Sec  75cl Alc. 5,8%vol - 1tk

  Jaanihanso Doux 75cl Alc. 5,8%vol - 1tk

  Jaanihanso Rose 75cl Alc. 6,0%vol - 1tk

  Õllenaut Jaanihanso Biere Brut 75cl Alc. 11,8%vol - 1tk

  Jaanihanso Jääsiider 37,5cl Alc. 12%vol - 1tk

  Jaanihanso Humalaga Siider 33cl Alc. 5.5%vol -1tk 

  70,00 €

 17. Jaanihanso šampanjapudeli stopper

  Jaanihanso šampanjapudeli stopper

  Ilus ja töökindel Jaanihanso Ciderhouse logoga šampanjapudeli stopper.

   

  5,00 €

 18. Jaanihanso HQ Brut Vahuvein - Väike Kast

  Jaanihanso HQ Brut Vahuvein - Väike Kast

  Jaanihanso HQ on pudelis kääritatud kuiv õunavahuvein, millele on lisatud Eestis kasvatatud ebaküdooniaid ning Eesti mett. Kordagi filtreerimata, pastöriseerimata ja sundkarboniseerimata on see vahuvein väärindatud vanade traditsioonide järgi.

  75cl Alc. 9%vol.

  Kastis on 6 pudelit!

  65,00 €

  Laost otsas

 19. Jaanihanso Sidra - kast

  Jaanihanso Sidra - kast

  Kes on käinud Astuurias, teab, et raske on mitte vaimustuda Sidrast. Me käisime ja armusime esimesest silmapilgust. Kõige lahedam oli teada saada, et õige sidra valmistatakse täpselt samamoodi nagu Jaanihanso siider: metsiku pärmi ja loomuliku malolaktilise käärimise teel. Siidrimeister on seejuures rohkem karjane, kui valmistaja. Jaanihanso Sidra on meie lugupidamisavaldus Astuuria sidrale ja Anzu'le, kes on kõige selle peamine süüdlane. Jaanihanso Sidra on täiesti kuiv, filtreerimata, pastöriseerimata ja pudelis järelkääritatud kerge mõnusa mulli jaoks. Peamine õunasort on Antoonovka.

  33cl Alc 5,5%vol

  Kastis on 12 pudelit!

  39,00 €

 20. Jaanihanso Demi Méthode Traditionnelle

  Jaanihanso Demi Méthode Traditionnelle

  Papist kast sisaldab valikut Jaanihanso demi (37.5cl) suuruses siidreid. Kastis on 12 pudelit.

  Jaanihanso Sec Demi Méthode Traditionnelle 37.5 cl Alc.5.8%vol - poolkuiv, klassikalisel šampanjameetodil valmistatud siider.

  Jaanihanso Brut Demi Méthode Traditionnelle 37.5 cl Alc.8.5%vol - kuiv, klassikalisel šampanjameetodil valmistatud siider.

  Jaanihanso Jõulusiider Demi Méthode Traditionnelle 37.5 cl Alc. 5.5%vol - poolkuiv, jõuluaja vürtsidega, klassikalisel šampanjameetodil valmistatud siider.

  65,00 €

 21. Jaanihanso Humalaga Siider ja Jaanihanso Sherryvaadi Siider - Segakast

  Jaanihanso Humalaga Siider ja Jaanihanso Sherryvaadi Siider - Segakast

  Jaanihanso Humalaga Siider

  Naturaalne kuivapoolne käsitöösiider kohapeal pressitud traditsioonilistest Eesti mahlaõuntest, kääritatud loodusliku pärmiga ning seejärel kuivhumaldatud Ameerika IPA-humala Simcoe’ga. Lilleline, puuviljane, aga eksimatult eesti õunane.

  33cl Alc.5.5%vol

  Jaanihanso Sherryvaadi Siider

  Naturaalne poolkuiv käsitöösiider kohapeal pressitud traditsioonilistest Eesti mahlaõuntest, kääritatud loodusliku pärmiga ning laagerdunud mõned kuud vanades väärikates Hispaania sherryvaatides. Tammine noot lisab maitsele olulise lisakihi.

  33cl Alc.5.8%vol

  Ilus papist kast sisaldab 6 pudelit Jaanihanso Humalaga Siidrit ja 6 pudelit Jaanihanso Sherryvaadi Siidrit!

  39,00 €

 22. Jaanihanso Humalaga Siider - Kast

  Jaanihanso Humalaga Siider - Kast

  Naturaalne kuivapoolne käsitöösiider kohapeal pressitud traditsioonilistest Eesti mahlaõuntest, kääritatud loodusliku pärmiga ning seejärel kuivhumaldatud Ameerika IPA-humala Simcoe’ga. Lilleline, puuviljane, aga eksimatult eesti õunane.

  Ilusas papis kastis on 12 pudelit!

  33cl Alc.5.5%vol

  39,00 €

 23. Jaanihanso Sherryvaadi Siider - Kast

  Jaanihanso Sherryvaadi Siider - Kast

  Naturaalne poolkuiv käsitöösiider kohapeal pressitud traditsioonilistest Eesti mahlaõuntest, kääritatud loodusliku pärmiga ning laagerdunud mõned kuud vanades väärikates Hispaania sherryvaatides. Tammine noot lisab maitsele olulise lisakihi.

  Ilusas papist kastis on 12 pudelit!

  33cl Alc.5.8%vol

  39,00 €

 24. Jaanihanso Siider Doux - Väike Kast

  Jaanihanso Siider Doux - Väike Kast

  Jaanihanso Doux  on klassikalise šampanjameetodi järgi valmistatud magus naturaalne siider, tehtud käsitööna Eesti taluõuntest. Õunamahl pressitakse siidrivabrikus kohapeal ja kääritatakse esmaselt loodusliku pärmi abil. Siider küpseb enne ringikorkimist ja müügivalmis saamist pudelites mitmeid kuid, nii tekib joogi sisse elegantne mull ja kujunevad heale vahuveinile omased aroomid. Maitses on palju meeldivat puuviljasust ja äratuntavalt meie päris oma sügisõuna mõrudust. Sobib peaaegu igaks hetkeks, pidulikust peost mõnusa piknikuni. Kõige parem ikka külmalt, 8 kraadi juures keskmise suurusega valge veini klaasist.

  75cl. Alc. 5,8 %vol

  Väikeses siidrikastis on 6 pudelit!

  55,00 €

 25. Jaanihanso Siider Brut - Väike Kast

  Jaanihanso Siider Brut - Väike Kast

  Jaanihanso Brut Vintage 2015 on klassikalise šampanjameetodi järgi valmistatud kuiv siider, tehtud käsitööna Eesti taluõuntest. Õunamahl pressitakse siidrivabrikus kohapeal ja kääritatakse esmaselt loodusliku pärmi abil. Jaanihanso Brut on küpsenud pudelis 30 kuud, nii tekib joogi sisse elegantne mull ja kujunevad heale vahuveinile omased aroomid. Maitses on palju meeldivat puuviljasust ja äratuntavalt meie päris oma sügisõuna mõrudust. Sobib peaaegu igaks hetkeks, pidulikust peost mõnusa piknikuni. Kõige parem ikka külmalt, 8 kraadi juures keskmise suurusega valge veini klaasist.

  75cl. Alc. 8,5%vol

  Väikeses siidrikastis on 6 pudelit!

  60,00 €