Mari Kalkuni ''Õunaaia albumi'' esitluskontsert & Jaanihanso Kontserdiõue avamine

Rohkem vaateid

Mari Kalkuni ''Õunaaia albumi'' esitluskontsert & Jaanihanso Kontserdiõue avamine

Details:

Mari Kalkuni "Õunaaia albumi" esitluskontsert & Jaanihanso Kontserdiõue avamine

Laupäeval, 25. juulil kell 19 ootame teid Jaanihanso Siidrivabriku uhiuuele kontserdiõuele, mille avab ja sisse õnnistab armastatud MARI KALKUN oma uue plaadi "Õunaaia album" esitluskontserdiga. 

"Õunaaia album" on sündinud insipeerituna tänavusest eriolukordsest kevadest. See on midagi helget ja ilusat - Mari ja klaver ning õide puhkenud viljapuude meres sündinud originaallooming. Selle maagilise tähendusega loomingule on kohane anda pidulik hoog sobivaimas kohas, Jaanihanso uuel uhkel laval kohe hiigelsuure maheda õunaaia kõrval. Tuhandete puude vahel sahisev tuul sosistab ka, et kontserdil kuuleb mõningaid armastatud hitte varasemast repertuaarist.

Mari on  Võrumaa juurtega karismaatiline esineja, kelle ehedad ja isiklikud kontserdid on kõlanud enamikes Euroopa riikides, New Yorgis ning ringreisidel Jaapanis. The Guardian valis Mari Kalkuni 2018 aastal ilmunud sooloalbumi “Ilmamõtsan” maailma parimate maailmamuusika albumite esikümnesse. Lisaks  Tallinn Music Week artistiauhind ning Eesti Kultuurkapitali helikunsti sihtkapitali aastapreemia, kõige kaalukam kodumaa tunnustus heliloomingu valdkonnas


Lisaks erakordsele kontsertelamusele pakub Jaanihanso piiratud hulgale soovijatele võimalust enne kontserti näha vabrikut ja saada teada, kuidas tehakse klassikalist vahuveini Eesti looduse andidest. Loomulikult koos tuurile järgneva degustatsiooniga.


Tere tulemast suvisesse ÕUNAAEDA!


Tooteid laos: 50
Maht:
20,00 €
Tooteid laos: 50
Maht:
20,00 €

* Nõutud väljad

Tooteid laos: 50
Maht:
20,00 €

Andke oma kommentaar

Kuidas Te hindate seda toodet? *

  1 2 3 4 5
Hind
Kvaliteet
Maitse