Siider

Siider

Burrow Hill Cider’is Inglismaal Somersetis on kuulsa Burrow Hill’i mäe jalamil tehtud värketest õuntest siidrit juba 150 aastat. 
Igal aastal pressitakse Burrow Hillis umbes miljon liitrit oma siidriõunte mahla. Sellest kohapeal farmis kääritatud siider jagatakse võrdselt erinevate siidrite ja bränditootmise vahel.Burrow Hilli siidrid võidavad auhindu peaaegu igal aastal. Need on valmistatud puhtast värskest kohalikust õunamahlast, mitte kontsentraadist ja lisanditest, nagu enamus siidri nime all poes müüdavaid jooke.

hogans logoHogan’s on uue põlvkonna siidrimaja Kesk-Inglimaalt, kes teeb tänuväärset tööd muutmaks traditsiooniliselt valmistatud siidrit  änapäevasele siidrisõbrale omaseks läbi moodsama välimuse ja maitse. Kuigi Allen Hogan on siidrit valmistanud vaevalt kümnendi, on mitmed auhinnad tunnistuseks valitud tee õigsusest.

           


 1. Hogan's Medium Cider

  Hogan's Medium Cider

  Kuldset värvi, mõnusa tiheda mulliga, karamelline ja värskelt õunane hästi balanseeritud siider.

  Auhinnad:

  Gold Medal at 2014 Great Lakes International Cider and Perry Competition
  Reserve Supreme Champion Cider at the 2013 Royal Bath and West Cider Show, the biggest cider competition in the world

 2. Hogan's Dry Cider

  Hogan's Dry Cider

  Sügavkuldne, mõnusa tiheda mulliga kuiv siider puuviljase siidriõunase mõruda alatooniga.

  Auhinnad:

  Silver Medal at 2013 Great Lakes International Cider and Perry Competition
  First Place at the 2012 Royal Bath and West Cider Show, the biggest cider competition in the World

 3. Hogan's French Revelation siider

  Hogan's French Revelation siider

  Hogan's French Revelation Cider on Esimene päris keeved siider Eestis. 

  Keeving on siidrivalmistamise üks elegantsemaid stiile ja peenemaid kunste. Mahla loodusliku töötlemisega saavutatakse aeglane eriti aeglane ja käärimine, mis lõpeb enne, kui siider täiesti kuivaks on käärinud. Nii tekib ülimalt stiilne ja sametiselt pehme siider. Nii on aastasadu valmistatud õiget Normandia cidre bouché'i.

  50cl Alc. 4.8%vol

 4. Burrow Hill Farm Pressed Cider 6%vol 50cl

  Burrow Hill Farm Pressed Cider

  Poolkuiv tammevaatides küpsenud siider, mis on keskmiselt karboniseeritud. Iseloomulik siidriõunte tanniin teeb suu kuivaks ja loob pika järelmaitse.

  Klassikaline Somerseti siider, pressitud vähemalt üheteistkümnest erinevast õunasordist Burrow Hilli oma aedadest. Erinevalt tööstuslikest naabritest läheb värske mahl otse kääritamisele, ilma vahepeal kontsentraadiks muutumiseta.

  50 cl Alc. 6%vol

 5. Burrow Hill'i siidriäädikas

  Burrow Hill'i siidriäädikas

  Valmistatud parimast Somerseti siidrist, mille õunad on kasvanud Burrow Hilli aedades. Sobib hästi lisandiks toiduvalmistamisel ning on imeline salatikastmetes. Ammustest aegadest on siidriäädikat peetud ka heaks ravimiks.

  50cl.

  4,90 €

  Laost otsas