Muusikanädal

Jaanihansol on taas õnnestunud nõusse saada ja külla kutsuda erakordseid muusikuid, legendaarseid ansambleid, oma lemmikuid!
Kolm kontserti täis parimat muusikat, mida Eestis tehakse ja autorite enda esituses ette kantakse. Lubab palju inspiratsiooni, olemise ilu, loodetavasti natuke nostalgiat ja helgeid toone kui ka veidi kärinat, igas vormis vaimustavat loovust. Päris suvi algab maal, Jaanihansol ja hea muusikaga.

Ühenda kontsert ekskursiooniga siidrivabrikus koos meeleoluka degustatsiooniga. Saad näha ja kuulda, mis on kuulus śampanjameetod ja miks niimoodi valmistatud joogid on kõige paremad.

Jaanihanso Siidrivabrik on Eesti esimene õunasiidri väiketööstus. Eheda looduse keskel ajaloolisel asulakohal vana talu juurde loodud siidrivabrikus valmistatakse traditsioonilisel meetodil värsketest Eesti õuntest siidrit, vahuveini ja jääsiidrit.

Jaanihanso Siidrivabriku külastus koos ekskursiooni ja degusteerimisega sisaldab viie erineva siidri degusteerimist koos selgitustega ja ringkäiku vabrikus ja õunaaias.

Ekskursioon ja degustatsioon algab kell 17.30 ja kestab 1 tund 30 minutit.