Jäääär 01.07 kell 20.00

14.00 - 28.00

Jaanihansol on taas õnnestunud nõusse saada ja külla kutsuda erakordsed muusikud, legendaarsed ansamblid, oma lemmikuid!
Kolm kontserti täis parimat muusikat, mida Eestis tehakse ja autorite enda esituses ette kantakse: palju inspiratsiooni, olemise ilu, nii nostalgiat kui ka helgeid toone, igas vormis vaimustavat loovust. Päris suvi algab maal, Jaanihansol ja hea muusikaga!

Jäääär, 01.07 kell 20.00 Jaanihanso Siidrivabriku välilaval, Pärnumaa Kaelase küla

Jäääär, sündinud 21.jaanuaril 1991 Tartus, on Eesti muusikataevas tähelepanuväärne mitte ainult oma ainulaadse nime poolest. Pärast maitselagedalt elektroonilisi 80-ndaid soovis seltskond noori muusikuid pakkuda midagi eneste ja kuulajate hingele. Akustilistel pillidel esitatud harras urban-folk, sügavate, sekka teravmeelsete laulutekstidega, võlus oma uudsuses. Kaubamärgiks sai kohe alguses ka slide-kitarr, mida Tõun mängis toona isakodust näpatud portselanist viinapitsiga. Jääääre neli muusikut on erineva taustaga, country’st proge-rocki ja jazzini. Esimestel loomeaastatel elati ninapidi koos ja kirjutati elunautimise kõrvalt palju kohalikuks klassikaks saanud lugusid. Neid on esitatud lisaks kodumaistele lavadele ka näiteks Soomes, Austrias, Jaapanis, Rootsis ja Lätis. Tänaseks on tegutsetud pea 30 aastat. Band on saundilt küpsem, instrumentaarium huvitavam: kitarrifolki vürtsitavad iiri tinaviled, havaikitarr, pedal-steel, cajon, mbira jpt. Jääääres mängivad Jaan Sööt, Tõnu Timm, Teet Velling ja Tarvo Jaaksoo.

Uksed avatakse 17.30. Kohapeal töötavad kohvikud. Kontserdi pikkus ca 1 tund 30 minutit.
Soovijad saava minna eelregistreerimise ja eraldi ostetud piletiga Jaanihanso Siidrivabriku ekskursioonile, ekskursiooni algus 17.30 ja kestab 1 tund 30 minutit, pileti saad osta siit

NB! Sinu piletiks on Sinu nimi ja tellimuse kinnitus

Pileti hind kontserdi päeval Jaanihanso piletikassast 30 eurot

Piletid müügil ka: PILETILEVIS ja PILETIMAAILMAS

Puhasta
x
Tootekood: jaaaar Kategooriad: , ,

Lisainfo

Palun vali pilet

28 € Tavahind, 25 € Soodushind (Pensionär), 25 € Soodushind (Üliõpilane), 23 € Soodushind (Laps 8-18 a), 23 € Soodushind (Õpilane), 14 € Soodushind (Invaliid), 14 € Soodushind (Invaliidi saatja)

Sulle võib meeldida ka…