Muusikanädala tuurid ja degustatsioonid

10.00

Jaanihansol on taas õnnestunud nõusse saada ja külla kutsuda erakordsed muusikud, legendaarsed ansamblid, oma lemmikuid!
Kolm kontserti täis parimat muusikat, mida Eestis tehakse ja autorite enda esituses ette kantakse: palju inspiratsiooni, olemise ilu, nii nostalgiat kui ka helgeid toone, igas vormis vaimustavat loovust. Päris suvi algab maal, Jaanihansol ja hea muusikaga!

1.07 kell 20.00 Jäääär

2.07 kell 20.00 Ultima Thule

3.07 kell 20.00 Mari Jürjens

Ühenda kontsert ekskursiooniga siidrivabrikus koos meeleoluka degustatsiooniga. Saad näha ja kuulda, mis on kuulus śampanjameetod ja miks niimoodi valmistatud joogid on kõige paremad.

Jaanihanso Siidrivabrik on Eesti esimene õunasiidri väiketööstus. Eheda looduse keskel ajaloolisel asulakohal vana talu juurde loodud siidrivabrikus valmistatakse traditsioonilisel meetodil värsketest Eesti õuntest siidrit, vahuveini ja jääsiidrit.

Jaanihanso Siidrivabriku külastus koos ekskursiooni ja degusteerimisega sisaldab viie erineva siidri degusteerimist koos selgitustega ja ringkäiku vabrikus ja õunaaias.

Ekskursioon ja degustatsioon algab kell 17.30 ja kestab 1 tund 30 minutit.

Ekskursiooni ja degustatsiooni piletid müügil ka PILETILEVIS ja PILETIMAAILMAS

Piletiks ekskursioonile on ostja nimi ja tellimuse kinnitus.

 

Puhasta
x

Lisainfo

Palun vali ekskursiooni päev

Ekskursioon ja degustatsioon 1.07 kell 17.30, Ekskursioon ja degustatsioon 2.07 kell 17.30, Ekskursioon ja degustatsioon 3.07 kell 17.30

Sulle võib meeldida ka…