Ultima Thule 02.07 kell 20.00

14.00 - 28.00

Jaanihansol on taas õnnestunud nõusse saada ja külla kutsuda erakordsed muusikud, legendaarsed ansamblid, oma lemmikuid!
Kolm kontserti täis parimat muusikat, mida Eestis tehakse ja autorite enda esituses ette kantakse: palju inspiratsiooni, olemise ilu, nii nostalgiat kui ka helgeid toone, igas vormis vaimustavat loovust. Päris suvi algab maal, Jaanihansol ja hea muusikaga!

Ultima Thule, 02.07 kell 20.00 Jaanihanso Siidrivabriku välilaval, Pärnumaa Kaelase küla

Laulja Tõnis Mägi sõnul on Ultima Thule parim rokkbänd, kes Eestis eales tegutsenud. Ja seda alates aastast 1987, seega täitub neil tänavu 35-s tegutsemis-aasta. Ultima Thule tuntusele pandi alus laulva revolutsiooni aegadel, kui esitati patriootilisi ja iroonilisi laule, mis eestlase hingelaadiga hästi sobivad. Laulutekstidel on väga oluline roll bändi loomingus, need on mitmedimensioonilised ja meeldejäävad.
2010. aastal ilmus Ultima Thule viimane album “Jälgede jälgedes”. Ultima Thules mängivad Riho Sibul, Raul Vaigla, Toomas Rull, Kalle Vilpuu, Aare Põder. Jaanihanso Siidrivabriki välilaval astuvad nad üles poolakustilse kontserdiga.

Uksed avatakse 17.30. Kohapeal töötavad kohvikud. Kontserdi pikkus ca 1 tund 30 minutit.
Soovijad saava minna eelregistreerimise ja eraldi ostetud piletiga Jaanihanso Siidrivabriku ekskursioonile, ekskursiooni algus 17.30 ja kestab 1 tund 30 minutit, pileti saad osta siit

NB! Sinu piletiks on Sinu nimi ja tellimuse kinnitus

Pileti hind kontserdi päeval Jaanihanso piletikassast 30 eurot

Piletid müügil ka: PILETILEVIS ja PILETIMAAILMAS

Puhasta
x
Tootekood: Ultima_Thule Kategooriad: , ,

Lisainfo

Palun vali pilet

28 € Tavahind, 25 € Soodushind (Pensionär), 25 € Soodushind (Üliõpilane), 23 € Soodushind (Laps 8-18 a), 23 € Soodushind (Õpilane), 14 € Soodushind (Invaliid), 14 € Soodushind (Invaliidi saatja)

Sulle võib meeldida ka…