Alkovaba Jõulusiider

8.00  10.67 €/l
+0.10€

Jaanihanso Alkoholivaba Jõulusiider on loodud ühendama jõulused meelolud kerge värskendava kihiseva naudinguga. Kui aroomis valitseb jõuluhõng, siis maitses parima eestimaise siidri õunane küllus.
Ettevaatust, võib tekitada tahtmatut naeratust.

75cl

Jaanihanso Alkoholivaba Jõulusiider hinnati 2023. a novembris ajakirja Oma Maitse jõulujookide testi parimaks alkovabaks joogiks!

NB! Kasti mahub 6 pudelit. Kui võimalik, siis pane kasti vähemalt 6 jooki, siis saame meie kasutada vähem pakkematerjale. Joogid võivad loomulikult olla erinevad. Hoiame koos loodust!

“Žürii hinnang: Kerge, mõnusalt libisev ja samas on tunda siidri mahlakust. Kui muidu on alkoholivabad siidrid vesised, siis siin siidri oma tummine maitse kompenseerib alkoholipuuduse. Sobib joomiseks niisama, miks mitte ka jõuludel peale saunas vihtlemis. Samas on jook piisavalt maitsekas, et olla sobilik kaaslane klassikaliste jõulutoitude kõrvale (pasteet, marineeritud seened, hapukapsas).

Kristjan Markii: mulle on üldiselt jookidega, kus alkohol eemaldatud, probleem nö joogi täidluse ja lopsakuse puudumisega, siis nimetatud joogi puhul jõuluvürtsid teevad suurepärase töö, kompenseerides alkoholi puudumise, ning lisavad siidrile juurde mõnusa õhetava vürtsikuse, värskust toob siidrile omane mahlakas õunasus.
Sobib kogu päeva jooksul nautimiseks, aga roogadest soovitaks juurde graavilõhet kirssidega või pohladega.”

214 laos

x
Kategooria:

Lisainfo

Kaal 1.5 kg
Maht

Deposit packing possible

Deposit packing price

Deposit packing type

Sulle võib meeldida ka…

  • Alkoholivaba vahuvein HQ Brut 75cl

    8.00  10.67 €/l
    +0.10€
    Lisa korvi