Jaanihanso siider

Jaanihanso siider

jaanihanso logo

Jaanihanso siider on esimene ehtsatest eesti õuntest valmistatud päris eesti siider. Mahl on pressitud kohapeal hilissügisel just sel ajal valmivatest traditsioonilistest kohalikest mahlaõuntest. Enamus õunu on korjatud vanadest Pärnu-, Viljandi- ja Tartumaa õunaaedadest. Jaanihansos siidrit ei keedeta, ei filtreerita, ei  gaseerita. Siider küpseb ja selgineb pudelites samal meetodil nagu parim šampanja. Peenike ja intensiivne mull tekib pudelisse ise, naturaalse käärimise tulemusena. Peale kuudepikkust pudelis küpsemist eemaldatakse sade pudelist pudelikaela külmutamise teel. Iga Jaanihanso siider on ligi aasta kestva tootmisprotsessi tulemusena valminud käsitöö. Selline peabki siider tegelikult olema.

 


 

 


 1. Jaanihanso HQ Brut vahuvein - 6tk

  Jaanihanso HQ Brut vahuvein - 6tk

  Jaanihanso HQ on pudelis kääritatud kuiv õunavahuvein, millele on lisatud Eestis kasvatatud ebaküdooniaid ning Eesti mett. Kordagi filtreerimata, pastöriseerimata ja sundkarboniseerimata on see vahuvein väärindatud vanade traditsioonide järgi.

  75cl Alc. 9%vol.

  Kastis on 6 pudelit!

  69,00 €

 2. Jaanihanso Cassis mustsõstravahuvein - 6tk

  Jaanihanso Cassis mustsõstravahuvein - 6tk

  Troopiline 2018 suvi akumuleeritud Eesti mustsõstardesse. Põhjamaine dekadents. Šampanjameetod. Saadaval sõbrapäevast.

  75cl Alc. 11%vol

  Kastis on 6 pudelit!

  69,00 €

 3. Jaanihanso humalaga siider 37.5cl - 12tk

  Jaanihanso humalaga siider 37.5cl - 12tk

  Naturaalne kuivapoolne käsitöösiider kohapeal pressitud traditsioonilistest Eesti mahlaõuntest, kääritatud loodusliku pärmiga ning seejärel kuivhumaldatud Ameerika IPA-humala Simcoe’ga. Lilleline, puuviljane, aga eksimatult eesti õunane.

  37.5cl  Alc.5.5%vol

  Papis kastis on 12 pudelit!

  48,00 €

 4. Jaanihanso hõõgvein mustsõstraga - 5L

  Jaanihanso hõõgvein mustsõstraga - 5L

  On külm nii külm. Tegime selle vastu võitlemiseks pisikese eripartii mustsõstraga hõõgveini. Säästame jalajälgi ja kontakte ning villisime viie liitri kaupa :) 

  500cl Alc. 10%vol

  35,00 €

 5. Jaanihanso Perry - 6tk

  Jaanihanso Perry - 6tk

  Jaanihanso Siidrivabrik teeb päris Eesti pirnidest päris Eesti perryt. Jaanihanso Perry Vintage 2017 on pudelis kääritatud perry, mis on valmistatud 100% värsketest hilissuvistest Eesti pirnidest. Kordagi filtreerimata, pastöriseerimata või gaseerimata on see elegantne jook väärindatud parimate vanade traditsioonide järgi.

  75cl Alc. 9.0% vol.

  Papist kastis on 6 pudelit Perryt.

  80,00 €

 6. Jaanihanso Hõõgvein - 6tk

  Jaanihanso Hõõgvein - 6tk

  Hõõgvein Eesti õuntest ja valitud parimatest traditsioonilistest vürtsidest.

  Kastis on 6 pudelit hõõgveini.

  75cl Alc. 10%vol

  45,00 €

 7. Jaanihanso Rosé vahuvein - 6tk

  Jaanihanso Rosé vahuvein - 6tk

  Maailm näeb palju rõõmsam välja, kui seda vaadata läbi rosé prillide. Mustsõstar on põhjamaa viinamari, mille hõngu ja maitset otsivad peenematest veinidest veinigurud kõikjal. Me ei pea mõistatama, me saame lihtsalt võtta päris ehtsa Eesti mustsõstra ja päris tavalise hea Eesti õuna ja laulatada nad õigeks aastakäigu vahuveiniks. Jaanihanso vahuveine ei gaseerita ballooni mulliga, vaid kääritatakse pudelis, nagu korralikku vahuveini ikka.

  75cl Alc. 12%vol

  Kastis on 6 pudelit vahuveini.

  69,00 €

 8. Jaanihanso Rabarberivahuvein - 6tk

  Jaanihanso Rabarberivahuvein - 6tk

  Vahel juba läbi viimase lume päikese poole pürgiv jõujuurikast rabarberivars pakatab rikkalikest hapetest ja aroomidest, mis kääritamisel erakodselt elegantseks ja ootamatult õrnaks buketiks transformeeruvad. Selline salakaval südametemurdja. Jaanihanso vahuveine ei gaseerita ballooni-mulliga, vaid kääritatakse pikki kui pudelis, nagu korrallikku vahuveini ikka. 

  75cl Alc. 10% vol.

  Kastis on 6 pudelit rabarberivahuveini

  69,00 €

 9. Jaanihanso konjakivaadisiider 37.5cl - 12tk

  Jaanihanso konjakivaadisiider 37.5cl - 12tk

  Metsiku pärmiga kääritatud Eesti õunasiider on enne villimist laagerdunud Prantsuse tammest konjakivaatides. Filtreerimata ja pudelis järelkäärinud õige mulli saamiseks. Seetõttu on pudeli põhjas loomulik pärmisade, mida võib vabalt juua või siis mitte.

   37.5cl Alc.5.5% vol

   Kastis on 12 pudelit siidrit

  48,00 €

 10. Jaanihanso No.12 Õunavahuvein demi - 12 tk

  Jaanihanso No.12 Õunavahuvein demi - 12 tk

  Jaanihanso No.12 Vintage 2017 on pudelis kääritatud õunavahuvein, mis on valmistatud kohapealpressitud hilistest Eesti õuntest.

  Kuldkollane, peene ja ühtlase mulliga jook. Kuiv, üle keskmise täidlane ja mahlaka päris Eesti õunase puuviljasusega. Elegantne ja naturaalne süsihappegaas toob esile maitse intensiivsuse. Pika õunakoorese mõrususega järelmaitse.

  Sobib eriti hästi heledamate lihadega ja kooreste kastmete juurde.
  Serveerida 8 kraadi juures keskmise suurusega valge veini pokaalist.
   
  37.5cl. Alc. 12%vol
   
  Kastis on 12 pudelit
  75,00 €

 11. Jaanihanso õunaia mesi

  Jaanihanso õunaia mesi

  Jaanihanso Siidrivabriku aias on 6000 mahedat viljapuud: kohalikud õunad, pirnid ja kirsid. Puude vahele külvasime valge ristiku. Sellesse mesilaste paradiisi tõime 2019 aastal esmaskordselt ka mesitarud kohale. Siin purgis on osa sellest, millega nad sellel ilusal suvel vastutasuks hakkama said.

  200g

  3,00 €

 12. Jaanihanso humalaga siider 75cl - 6tk

  Jaanihanso humalaga siider 75cl - 6tk

  Naturaalne kuivapoolne käsitöösiider kohapeal pressitud traditsioonilistest Eesti mahlaõuntest, kääritatud loodusliku pärmiga ning seejärel kuivhumaldatud Ameerika IPA-humala Simcoe’ga. Lilleline, puuviljane, aga eksimatult eesti õunane.

  75cl  Alc.5.5%vol

  Papis kastis on 6 pudelit!

  45,00 €

 13. Jaanihanso Eau de Vie

  Jaanihanso Eau de Vie

  Jaanihanso auhinnatud siidrist valmistatud õunanaps on puhas ja õunane sõõm sügisest Eesti aeda. Kahekordselt destilleeritud.

  35cl Alc. 40%Vol

  19,00 €

 14. Jaanihanso Rosé siider - 6tk

  Jaanihanso Rosé siider - 6tk

  Poolkuiv aastakäigu käsitöösiider, valmistatud kohapeal pressitud hilistest Eesti mahlaõuntest ja mustsõstardest, kääritatud loodusliku Eesti pärmiga. Pudelis järelkääritatud poolteist aastat vastavalt traditsioonilisele šampanjameetodile.

  75cl Alc.6.0%vol

  Kastis on 6 pudelit.

  55,00 €

 15. Jaanihanso No.12 vahuvein - 6tk

  Jaanihanso No.12 vahuvein - 6tk

  Jaanihanso No.12 Vintage 2017 on pudelis kääritatud õunavahuvein, mis on valmistatud hilistest Eesti mahlaõuntest.  Klassikalise šampanjameetodi järgi valmistatud vahuvein on pudelis enne sademe eemaldamist küpsenud 17 kuud.

  Kuldkollane, peene ja ühtlase mulliga jook. Kuiv, üle keskmise täidlane ja mahlaka päris Eesti õunase puuviljasusega. Elegantne ja naturaalne süsihappegaas toob esile maitse intensiivsuse. Pika õunakoorese mõrususega järelmaitse.

  Sobib eriti hästi heledamate lihadega ja kooreste kastmete juurde.
  Serveerida 8 kraadi juures keskmise suurusega valge veini pokaalist.
   
  75cl. Alc. 12%vol
   
  Papist kastis on 6 pudelit!
  69,00 €

 16. Jaanihanso Siider Brut - 6tk

  Jaanihanso Siider Brut - 6tk

  Jaanihanso Brut on klassikalise šampanjameetodi järgi valmistatud kuiv siider, tehtud käsitööna Eesti taluõuntest. Õunamahl pressitakse siidrivabrikus kohapeal ja kääritatakse esmaselt loodusliku pärmi abil. Jaanihanso Brut on küpsenud pudelis 30 kuud, nii tekib joogi sisse elegantne mull ja kujunevad heale vahuveinile omased aroomid. Maitses on palju meeldivat puuviljasust ja äratuntavalt meie päris oma sügisõuna mõrudust. Sobib peaaegu igaks hetkeks, pidulikust peost mõnusa piknikuni. Kõige parem ikka külmalt, 8 kraadi juures keskmise suurusega valge veini klaasist.

  75cl. Alc. 8,5%vol

  Siidrikastis on 6 pudelit!

  65,00 €

 17. Valik Jaanihanso siidreid - 6tk

  Valik Jaanihanso siidreid - 6tk

  Jaanihanso Brut, Sec, Doux ja Rose on klassikalise šampanjameetodi järgi valmistatud naturaalsed siidrid, tehtud käsitööna Eesti taluõuntest. Õunamahl pressitakse siidrivabrikus kohapeal ja kääritatakse esmaselt loodusliku pärmi abil. Siider küpseb enne ringikorkimist ja müügivalmis saamist pudelites mitmeid kuid, nii tekib joogi sisse elegantne mull ja kujunevad heale vahuveinile omased aroomid. Maitses on palju meeldivat puuviljasust ja äratuntavalt meie päris oma sügisõuna mõrudust. Sobivad peaaegu igaks hetkeks, pidulikust peost mõnusa piknikuni. Kõige parem ikka külmalt, 8 kraadi juures keskmise suurusega valge veini klaasist.

  Jaanihanso Sec - 75cl. Alc. 5,8%vol

  Jaanihanso Doux - 75cl. Alc. 5,8%vol

  Jaanihanso Brut - 75cl. Alc. 8,5%vol

  Jaanihanso Rose -75cl. Alc. 6,0%vol

  Kastis on 6 pudelit! 

  55,00 €

 18. Jaanihanso Siider Doux - 6tk

  Jaanihanso Siider Doux - 6tk

  Jaanihanso Doux  on klassikalise šampanjameetodi järgi valmistatud magus naturaalne siider, tehtud käsitööna Eesti taluõuntest. Õunamahl pressitakse siidrivabrikus kohapeal ja kääritatakse esmaselt loodusliku pärmi abil. Siider küpseb enne ringikorkimist ja müügivalmis saamist pudelites mitmeid aastaid, nii tekib joogi sisse elegantne mull ja kujunevad heale vahuveinile omased aroomid. Maitses on palju meeldivat puuviljasust ja äratuntavalt meie päris oma sügisõuna mõrudust. Sobib peaaegu igaks hetkeks, pidulikust peost mõnusa piknikuni. Kõige parem ikka külmalt, 8 kraadi juures keskmise suurusega valge veini klaasist.

  75cl. Alc. 5,8 %vol

  Väikeses siidrikastis on 6 pudelit!

  55,00 €

 19. Jaanihanso JÄÄsiider

  Jaanihanso JÄÄsiider

  Jääsiider sünnib, kui värskelt pressitud õunamahlast eemaldatakse külmutamise teel liigne vesi ja saadud kuldsest magusast ja hapust siirupist kääritatakse vein. Intensiivne jäävein sobib nii aperitiiviks kui dessertveiniks. Puhas õun kolmekordse võimendusega. 

  Jaanihanso Vintage 2016 Jääsiider on mahetoode.

  Jääsiider on pakendatud ilusasse karpi.

  37.5cl 12%vol
  17,00 €

 20. Jaanihanso Jõulusiider - 6tk

  Jaanihanso Jõulusiider - 6tk

  Siider on traditsiooniliselt suvejook. Aga mis juhtub, kui lisada kvaliteetsele pudelis kääritatud Eestimaisele siidrile veidi neid kõige mõnusamaid jõuluaja vürtse? Tuleb sensuaalne kerge vahuvein õrna õunakoogi-kardemonisaia aroomiga, mis paneb äratundmisel tahtmatult naeratama. Kergelt magusam kui poolkuiv, sobib Jaanihanso Jõulusiider värskendama igat talvist hetke. Samal ajal kui suve oodata, ei tohi talve nautimist ära unustada.

  75cl Alc 6.0%vol - kastis on 6 pudelit.

   

   

  55,00 €

 21. Jaanihanso Tööriistakast

  Jaanihanso Tööriistakast

  Praktliline TÖÖRIISTAKAST! Kui kümme väikest siidrit välja võtta, saab sangaga vanakooli kastis hoida kõiksugu asju ja neid kärast eemaletõmbudes omaette sorida!
   
  Tööriistakasti saab panna:
   
  Jaanihanso Brut Demi - 37,5cl Alc 8,5%vol
  Jaanihanso Sec Demi - 37,5cl Alc 5,8%vol
  Jaanihanso Jõulusiider Demi - 37,5 Alc 5,5%vol
  Jaanihanso Rose Demi - 37,5 Alc 6,6%vol

  Kastis on 10 pudelit!

  69,00 €

 22. Jaanihanso šampanjapudeli stopper

  Jaanihanso šampanjapudeli stopper

  Ilus ja töökindel Jaanihanso Ciderhouse logoga šampanjapudeli stopper.

   

  5,00 €

 23. Jaanihanso Demi Méthode Traditionnelle -12tk

  Jaanihanso Demi Méthode Traditionnelle -12tk

  Papist kast sisaldab valikut Jaanihanso demi (37.5cl) suuruses siidreid. Kastis on 12 pudelit.

  Jaanihanso Sec Demi Méthode Traditionnelle 37.5 cl Alc.5.8%vol - poolkuiv, klassikalisel šampanjameetodil valmistatud siider.

  Jaanihanso Brut Demi Méthode Traditionnelle 37.5 cl Alc.8.5%vol - kuiv, klassikalisel šampanjameetodil valmistatud siider.

  Jaanihanso Jõulusiider Demi Méthode Traditionnelle 37.5 cl Alc. 5.5%vol - poolkuiv, jõuluaja vürtsidega, klassikalisel šampanjameetodil valmistatud siider.

  65,00 €

 24. Jaanihanso Siider Sec - 6tk

  Jaanihanso Siider Sec - 6tk

  Jaanihanso Sec on klassikalise šampanjameetodi järgi valmistatud, poolkuiv naturaalne siider, tehtud käsitööna Eesti taluõuntest. Õunamahl pressitakse siidrivabrikus kohapeal ja kääritatakse esmaselt loodusliku pärmi abil. Siider küpseb enne ringikorkimist ja müügivalmis saamist pudelites mitmeid kuid, nii tekib joogi sisse elegantne mull ja kujunevad heale vahuveinile omased aroomid. Maitses on palju meeldivat puuviljasust ja äratuntavalt meie päris oma sügisõuna mõrudust. Sobib peaaegu igaks hetkeks, pidulikust peost mõnusa piknikuni. Kõige parem ikka külmalt, 8 kraadi juures keskmise suurusega valge veini klaasist.

  75cl. Alc. 5,8%vol

  Väikeses siidrikastis on 6 pudelit!

  55,00 €

 25. Suur Jaanihanso Siidrikast

  Suur Jaanihanso Siidrikast

  Klassikalise šampanjameetodi järgi valmistatud naturaalsed siidrid ja vahuveinid, tehtud käsitööna Eesti taluõuntest. Õunamahl pressitakse siidrivabrikus kohapeal ja kääritatakse esmaselt loodusliku pärmi abil. Siider ja vahuvein küpsevad enne ringikorkimist ja müügivalmis saamist pudelites mitmeid aastaid, nii tekib joogi sisse elegantne mull ja kujunevad heale vahuveinile omased aroomid. Maitses on palju meeldivat puuviljasust ja äratuntavalt meie päris oma sügisõuna mõrudust. Sobib peaaegu igaks hetkeks, pidulikust peost mõnusa piknikuni. Kõige parem ikka külmalt, 8 kraadi juures keskmise suurusega valge veini klaasist.

  Jaanihanso Sec  - 75cl. Alc. 5,8%vol

  Jaanihanso Doux  - 75cl. Alc. 5,8%vol

  Jaanihanso Brut  - 75cl. Alc. 8,5%vol

  Janihanso Rosé - 75cl. Alc. 6,0%vol

  Jaanihanso Jõulusiider - 75cl. Alc. 5.5%vol

  Jaanihanso Perry - 75cl. Alc. 9.0%vol

  Jaanihanso Humalaga siider - 75cl. Alc 5.5%.vol

  Jaanihanso No:12 vahuvein - 75cl. Alc.12%vol

  Jaanihanso Rheum Rabarberivahuvein - 75cl. Alc. 10%vol

  Jaanihanso HQ Brut vahuvein - 75cl. Alc. 9%vol

  Jaanihanso Jääsiider - 37.5cl Alc. 12%vol

  Jaanihanso Eau de Vie - 37.5cl Alc. 40%vol

  Suur Siidrikast on toekas, ilus ja asjalik ning sisaldab 12 pudelit Jaanihanso siidrit, vahuveini, jääsiidrit või Eau de Vie'd. Suure siidrikasti transport on tasuta!