Kolme vahuveini kinkekarp

51.00 

Pakis on kolm väga erinevat vahuveini, mis kõik on valmistatud klassikalise šampanjameetodi järgi aastatepikkuse pudelikäärtiuse teel. No:12 Brut 2017 on Jaanihanso puhaste õunavahuveinide lipulaev, Rheum on puhas rabarberivahuvein ja Cassis on Londoni mahetoodete konkursi kuldmedaliga pärjatud luksuslik mustasõstravahuvein. Täiuslik valik erinevateks hetkedeks ja erinevate roogade kõrvale. Avamise järel aitab vahuveini värskena hoida professionaalne stopper, mis sobib kõikidele õigetele vahuveinipudelitele.

No.12 Brut õunavahuvein 75cl

Jaanihanso No.12 on pudelis kääritatud õunavahuvein, mis on valmistatud hilistest Eesti mahlaõuntest.  Klassikalise šampanjameetodi järgi valmistatud vahuvein on pudelis enne sademe eemaldamist küpsenud 3 aastat.

Kuldkollane, peene ja ühtlase mulliga jook. Kuiv, üle keskmise täidlane ja mahlaka päris Eesti õunase puuviljasusega. Elegantne ja naturaalne süsihappegaas toob esile maitse intensiivsuse. Pika õunakoorese mõrususega järelmaitse.

Sobib eriti hästi heledamate lihadega ja kooreste kastmete juurde.

Serveerida 8 kraadi juures keskmise suurusega valge veini pokaalist.
75cl. Alc. 12%vol
Sisaldab sulfiteid.

92 laos

Rheum rabarberivahuvein 75cl

Vahel juba läbi viimase lume päikese poole pürgiv jõujuurikast rabarberivars pakatab rikkalikest hapetest ja aroomidest, mis kääritamisel erakodselt elegantseks ja ootamatult õrnaks buketiks transformeeruvad. Selline salakaval südametemurdja. Jaanihanso vahuveine ei gaseerita ballooni-mulliga, vaid kääritatakse pikki kui pudelis, nagu korrallikku vahuveini ikka.

75cl Alc. 10% vol.

Puuviljavahuvein

Sisaldab sulfiteid

278 laos

Mahe mustasõstravahuvein Cassis 75cl

Mustsõstar on põhjamaine viinamari ja üks põnevamaid kohalikke tooraineid, millest veini teha. Jaanihanso kuldmedaliga auhinnatud mahe Mustasõstravahuvein Cassis on rikkalik ja luksuslik klassikalise šampanjameetodi abil valmistatud vahuvein.

Suvi akumuleeritud Eesti mustsõstardesse. Põhjamaine dekadents. Šampanjameetod.

Mahetoode.

75cl Alc. 11%vol

Puuviljavahuvein

Sisaldab sulfiteid

332 laos

86 laos

x
Tootekood: 3_vahuveini Kategooria:

Lisainfo

Kaal 5 kg

No.12 Brut õunavahuvein 75cl

Kaal 1.5 kg
Maht

Rheum rabarberivahuvein 75cl

Kaal 1.5 kg
Maht

Mahe mustasõstravahuvein Cassis 75cl

Kaal 1.5 kg
Maht

Sulle võib meeldida ka…