Kinkekarp vahuveini ja Eau de Vie’ga

46.00

Jaanihanso auhinnatud siidrist valmistatud õunanaps on puhas ja õunane sõõm sügisest Eesti aeda. Kahekordselt destilleeritud aromaatne ja ülipuhas eau de vie, mis prantsuse keeles tähendab eluvett. Palun vali karpi ise üks klassikalise šampanjameetodi abil aastatepikkuse pudelikäärituse abil valmistatud Jaanihanso vahuvein. Avamise järel aitab vahuveini värskena hoida professionaalne stopper, millel on Jaanihanso logo.

 

Jaanihanso No.12 Brut vahuvein 75cl

Jaanihanso No.12 Vintage 2017 on pudelis kääritatud õunavahuvein, mis on valmistatud hilistest Eesti mahlaõuntest.  Klassikalise šampanjameetodi järgi valmistatud vahuvein on pudelis enne sademe eemaldamist küpsenud 17 kuud.

Kuldkollane, peene ja ühtlase mulliga jook. Kuiv, üle keskmise täidlane ja mahlaka päris Eesti õunase puuviljasusega. Elegantne ja naturaalne süsihappegaas toob esile maitse intensiivsuse. Pika õunakoorese mõrususega järelmaitse.

Sobib eriti hästi heledamate lihadega ja kooreste kastmete juurde.

Serveerida 8 kraadi juures keskmise suurusega valge veini pokaalist.
75cl. Alc. 12%vol

54 laos

Jaanihanso Cassis 75cl

Troopiline 2018 suvi akumuleeritud Eesti mustsõstardesse. Põhjamaine dekadents. Šampanjameetod.

Mahetoode.

75cl Alc. 11%vol

439 laos

Jaanihanso Rabarberivahuvein 75cl

Vahel juba läbi viimase lume päikese poole pürgiv jõujuurikast rabarberivars pakatab rikkalikest hapetest ja aroomidest, mis kääritamisel erakodselt elegantseks ja ootamatult õrnaks buketiks transformeeruvad. Selline salakaval südametemurdja. Jaanihanso vahuveine ei gaseerita ballooni-mulliga, vaid kääritatakse pikki kui pudelis, nagu korrallikku vahuveini ikka.

75cl Alc. 10% vol.

407 laos

Jaanihanso HQ Brut Vahuvein 75cl

Jaanihanso HQ on pudelis kääritatud kuiv õunavahuvein, millele on lisatud Eestis kasvatatud ebaküdooniaid ning Eesti mett. Kordagi filtreerimata, pastöriseerimata ja sundkarboniseerimata on see vahuvein väärindatud vanade traditsioonide järgi.

Jaanihanso HQ Brut valiti 2021 a. Eesti Joogi Festivalil parimaks vahuveiniks.

75cl Alc. 9%vol.

388 laos

598 laos

x
Tootekood: Vahuvein_edv Kategooria:

Lisainfo

Jaanihanso No.12 Brut vahuvein 75cl

Kaal 1.5 kg
Maht

Jaanihanso Cassis 75cl

Kaal 1.5 kg
Maht

Jaanihanso Rabarberivahuvein 75cl

Kaal 1.5 kg
Maht

Jaanihanso HQ Brut Vahuvein 75cl

Kaal 1.5 kg
Maht

Sulle võib meeldida ka…