Kinkekarp HQ Bruti ja Jääsiidriga

42.00 

Jääsiider sünnib, kui värskelt pressitud maheõunamahlast eemaldatakse külmutamise teel liigne vesi ja saadud kuldsest magusast ja hapust siirupist kääritatakse vein. Pärast käärimist on Jääsiidrit terve aasta laagerdatud prantsuse tammest konjakivaatides. Puhas õun kolmekordse võimendusega. Jaanihanso HQ on pudelis kääritatud kuiv õunavahuvein, millele on lisatud Eestis kasvatatud ebaküdooniaid ning Eesti mett. Kordagi filtreerimata, pastöriseerimata ja sundkarboniseerimata on see vahuvein väärindatud vanade traditsioonide järgi. Avamise järel aitab vahuveini värskena hoida professionaalne stopper, mis sobib kõikidele õigetele vahuveinipudelitele.

Pakis on:

Jaanihanso HQ Brut 75cl Alc. 9%vol.

Jaanihanso Jääsiider 37.5cl Alc.12%vol

Jaanihanso logoga vahuveinistopper

 

HQ Brut vahuvein 75cl

Jaanihanso HQ on pudelis kääritatud kuiv õunavahuvein, millele on lisatud Eestis kasvatatud ebaküdooniaid ning Eesti mett. Kordagi filtreerimata, pastöriseerimata ja sundkarboniseerimata on see vahuvein väärindatud vanade traditsioonide järgi.

Jaanihanso HQ Brut valiti 2021 a. Eesti Joogi Festivalil parimaks vahuveiniks.

75cl Alc. 9%vol.

puuviljavahuvein

Sisaldab sulfiteid.

342 laos

JÄÄsiider 37.5cl

Jääsiider sünnib, kui värskelt pressitud maheõunamahlast eemaldatakse külmutamise teel liigne vesi ja saadud kuldsest magusast ja hapust siirupist kääritatakse vein. Pärast käärimist on Jääsiidrit terve aasta laagerdatud prantsuse tammest konjakivaatides. Puhas õun kolmekordse võimendusega.

37.5cl 12%vol
Puuvilja- ja marjavein
Sisaldab sulfiteid

193 laos

15 laos

x
Tootekood: HQ_jääsiider_kingitus Kategooria:

Lisainfo

Kaal 2.5 kg

HQ Brut vahuvein 75cl

Kaal 1.5 kg
Maht

JÄÄsiider 37.5cl

Kaal 0.815 kg
Maht