Kinkekarp Jääsiidri ja Eau de Vie’ga

45.00 

Jaanihanso auhinnatud siidrist valmistatud õunanaps on puhas ja õunane sõõm sügisest Eesti aeda. Kahekordselt destilleeritud aromaatne ja ülipuhas eau de vie, mis prantsuse keeles tähendab eluvett. Jääsiider sünnib, kui värskelt pressitud maheõunamahlast eemaldatakse külmutamise teel liigne vesi ja saadud kuldsest magusast ja hapust siirupist kääritatakse vein. Pärast käärimist on Jääsiidrit terve aasta laagerdatud prantsuse tammest konjakivaatides. Puhas õun kolmekordse võimendusega

Karbis on:

Jaanihanso Eau de Vie 35cl Alc. 40%vol

Jaanihanso Jääsiider 37.5cl Alc. 12%vol

JÄÄsiider 37.5cl

Jääsiider sünnib, kui värskelt pressitud maheõunamahlast eemaldatakse külmutamise teel liigne vesi ja saadud kuldsest magusast ja hapust siirupist kääritatakse vein. Pärast käärimist on Jääsiidrit terve aasta laagerdatud prantsuse tammest konjakivaatides. Puhas õun kolmekordse võimendusega.

37.5cl 12%vol
Puuvilja- ja marjavein
NB! Kasti mahub 6 pudelit. Kui võimalik, siis pane kasti vähemalt 6 jooki, siis saame meie kasutada vähem pakkematerjale. Joogid võivad loomulikult olla erinevad. Hoiame koos loodust!
Sisaldab sulfiteid

184 laos

Õuna Eau de Vie 35cl

Jaanihanso auhinnatud siidrist valmistatud õunanaps on puhas ja õunane sõõm sügisest Eesti aeda. Meisterlikult destilleeritud.

35cl Alc. 40%Vol

Õuna- ja/või pirnisiidrist valmistatud piiritusjook

47 laos

16 laos

x
Tootekood: Jääsiider-edv Kategooria:

Lisainfo

Kaal 1.5 kg

JÄÄsiider 37.5cl

Kaal 0.815 kg
Maht

Õuna Eau de Vie 35cl

Kaal 0.7 kg
Maht

Sulle võib meeldida ka…

  • Perry ja pirni Eau de Vie kinkekarp

    47.00 
    +0.10€
    Lisa korvi