Kinkekarp Jõulusiidri ja Jääsiidriga

41.00
+0.10€

Jõulusiider sündis ideest, et kuum glögi kuulub õue ning toas võiks ka talvel juua midagi elegantselt kerget. Hooajalist emotsiooni loob Jõulusiidri aroomibukett klassikalistest talvevürtsidest. Avamise järel aitab joogil värskena püsida professionaalne stopper. Jääsiider sünnib, kui värskelt pressitud maheõunamahlast eemaldatakse külmutamise teel liigne vesi ja saadud kuldsest magusast ja hapust siirupist kääritatakse vein. Pärast käärimist on Jääsiidrit terve aasta laagerdatud prantsuse tammest konjakivaatides. Puhas õun kolmekordse võimendusega.

Kinkekarbis on:

Jaanihanso Jõulusiider 75cl Alc. 5.5%vol

Jaanihanso Jääsiider 37.5cl Alc. 12%vol

Jaanihanso logoga vahuveinistopper

Jaanihanso Jõulusiider 75cl

Siider on traditsiooniliselt suvejook. Aga mis juhtub, kui lisada kvaliteetsele pudelis kääritatud Eestimaisele siidrile veidi neid kõige mõnusamaid jõuluaja vürtse? Tuleb sensuaalne kerge vahuvein õrna õunakoogi-kardemonisaia aroomiga, mis paneb äratundmisel tahtmatult naeratama. Kergelt magusam kui poolkuiv, sobib Jaanihanso Jõulusiider värskendama igat talvist hetke. Samal ajal kui suve oodata, ei tohi talve nautimist ära unustada.

 

 

425 laos

Jaanihanso JÄÄsiider

Jääsiider sünnib, kui värskelt pressitud õunamahlast eemaldatakse külmutamise teel liigne vesi ja saadud kuldsest magusast ja hapust siirupist kääritatakse vein. Intensiivne jäävein sobib nii aperitiiviks kui dessertveiniks. Puhas õun kolmekordse võimendusega.

37.5cl 12%vol

678 laos

311 laos

x
Tootekood: Jõulusiider_jääsiider_kinkekarp Kategooria:

Lisainfo

Kaal 2.5 kg
Deposit packing possible

Deposit packing price

Deposit packing type

Jaanihanso Jõulusiider 75cl

Kaal 1.5 kg
Maht

Deposit packing possible

Jaanihanso JÄÄsiider

Kaal 0.815 kg
Maht

Sulle võib meeldida ka…