Kinkekarp HQ Bruti ja Jääsiidriga

44.00

Jääsiider sünnib, kui värskelt pressitud maheõunamahlast eemaldatakse külmutamise teel liigne vesi ja saadud kuldsest magusast ja hapust siirupist kääritatakse vein. Pärast käärimist on Jääsiidrit terve aasta laagerdatud prantsuse tammest konjakivaatides. Puhas õun kolmekordse võimendusega. Jaanihanso HQ on pudelis kääritatud kuiv õunavahuvein, millele on lisatud Eestis kasvatatud ebaküdooniaid ning Eesti mett. Kordagi filtreerimata, pastöriseerimata ja sundkarboniseerimata on see vahuvein väärindatud vanade traditsioonide järgi. Avamise järel aitab vahuveini värskena hoida professionaalne stopper, mis sobib kõikidele õigetele vahuveinipudelitele.

Pakis on:

Jaanihanso HQ Brut 75cl Alc. 9%vol.

Jaanihanso Jääsiider 37.5cl Alc.12%vol

Jaanihanso logoga vahuveinistopper

 

Jaanihanso HQ Brut Vahuvein 75cl

Jaanihanso HQ on pudelis kääritatud kuiv õunavahuvein, millele on lisatud Eestis kasvatatud ebaküdooniaid ning Eesti mett. Kordagi filtreerimata, pastöriseerimata ja sundkarboniseerimata on see vahuvein väärindatud vanade traditsioonide järgi.

Jaanihanso HQ Brut valiti 2021 a. Eesti Joogi Festivalil parimaks vahuveiniks.

75cl Alc. 9%vol.

374 laos

Jaanihanso JÄÄsiider

Jääsiider sünnib, kui värskelt pressitud õunamahlast eemaldatakse külmutamise teel liigne vesi ja saadud kuldsest magusast ja hapust siirupist kääritatakse vein. Intensiivne jäävein sobib nii aperitiiviks kui dessertveiniks. Puhas õun kolmekordse võimendusega.

37.5cl 12%vol

616 laos

481 laos

x
Tootekood: HQ_jääsiider_kingitus Kategooria:

Lisainfo

Kaal 2.5 kg

Jaanihanso HQ Brut Vahuvein 75cl

Kaal 1.5 kg
Maht

Jaanihanso JÄÄsiider

Kaal 0.815 kg
Maht